GTM-T53LRT4 window.lintrk('track', { conversion_id: 5189281 });
 
IMPERIUM-FINANCE.png

IMPERIUM

FINANCE

Klademe si za cíl poskytovat investiční služby s nejvyšší kvalitou, důrazem na ochranu kapitálu a dosahování nadstandartních výnosů.

Filosofie společnosti

Efaloc

Systém Efaloc používáme zejména pro investování do velmi volatilních aktiv, jako jsou například ETF, akcie, kryptoměny nebo opce. Představa, že chování trhů je náhodné a nepredikovatelné, je mylná. Díky . . .

Asymetrix

Systém Asymetrix nám umožňuje identifikovat situace, kde je přítomný asymetrický poměr mezi rizikem a výnosem ve prospěch výnosu a tam směřovat Váš kapitál. V dynamickém roce 2020 se tento přístup ukázal. . .

Quantitative Approach

 Kvantitativní přístup je postaven

na čisté matematice a pravděpodobnosti. Výhodou je, že umožňuje zobchodovat jakákoliv aktiva na světe s předem definovaným rizikem . . .

 

mulyadi-BnRS-iC4HhU-unsplash_edited_edited_edited.png

Universum

Vytvořili jsme místo, kde je možné najít všechny naše produkty. Od likvidních dluhopisů, až po veřejně obnovitelné fondy. Díky společným projektům s IRR a Quantitative Trading máte další možnosti investice.

Asymetrix market

Systém Asymetrix nám umožňuje identifikovat situace, kde je přítomný asymetrický poměr mezi rizikem a výnosem ve prospěch výnosu a tam směřovat náš i Váš kapitál.

Screenshot 2022-04-13 at 10.11.28.png