GTM-T53LRT4 window.lintrk('track', { conversion_id: 5189281 });
top of page
O NÁS

Klademe si za cíl poskytovat investiční služby s nejvyšší kvalitou, důrazem na ochranu kapitálu a dosahování nadstandartních výnosů.

VK.png
Václav Kosáček

Zakladatel společnosti Imperium Finance

Václav Kosáček se na poli investování a tradingu pohybuje ​již více než 10 let. Využívá primárně kvantitativního přístupu k obchodování na burzách se všemi třídami aktiv. Je autorem obchodních systémů Asymetrix a Efaloc.

„Všechny strategie, které poskytujeme našim klientům, jsme vyvinuli v posledních 10 letech za použití vlastního kapitálu s cílem dosahovat prémiové kvality služeb.“

  • Black LinkedIn Icon
TS.png
JŠ.png
PH.png
MH.png
AH.png
IR.png
LV.png

Filosofie společnosti

Efaloc

Systém Efaloc používáme zejména pro investování do velmi volatilních aktiv, jako jsou například ETF, akcie, kryptoměny nebo opce. Představa, že chování trhů je náhodné a nepredikovatelné, je mylná. Díky . . .

Asymetrix

Systém Asymetrix nám umožňuje identifikovat situace, kde je přítomný asymetrický poměr mezi rizikem a výnosem ve prospěch výnosu a tam směřovat Váš kapitál. V dynamickém roce 2020 se tento přístup ukázal. . .

Quantitative Approach

Kvantitativní přístup je postaven

na čisté matematice a pravděpodobnosti. Výhodou je, že umožňuje zobchodovat jakákoliv aktiva na světe s předem definovaným rizikem . . .

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Informacemi o zpracování osobních údajů společnosti IMPERIUM FINANCE s.r.o. dostupnými zde

Děkujeme za odeslání!

bottom of page