GTM-T53LRT4 window.lintrk('track', { conversion_id: 5189281 });
top of page
NAPSALI O NÁS
artworks-9G6z6szcmkZVfTmk-vdkxqA-t500x500.jpeg
investujeme-logo-500x500_400x400_edited.jpg
Screenshot 2022-02-17 at 13.22.47.png
qBd4s52n_400x400.png
download.png
unnamed.png
Screenshot 2022-01-12 at 11.48.51.png
download.png

Sleduji pět společností, které budu nakupovat, pokud nastane vhodná situace. Novavax – věřím, že nakonec na trhu vyhraje vakcína s vysokou . . .

E15.png

Přetrvávající vysoká volatilita kryptoměn je podle jednatele Imperium Finance Václava Kosáčka největší překážkou

a příležitostí pro všechny.

Screenshot 2022-02-17 at 13.22.47.png

Z hlediska systémového rizika je situace zvládnutelná. Čína má dostatek nástrojů, jak situaci vyřešit. Zároveň je to v zájmu samotné Číny, jelikož . . .

www.investicniweb.cz_.jpeg

Vytěsnění minoritních akcionářů se u českých akciových titulů stává jakousi tradicí, uvedl jednatel společnosti Imperium Finance Václav Kosáček.

Unknown.png

Je to naše temné dědictví komunismu, ale i když se to lepší, Češi jsou stále finančně negramotní. Potřebovali bychom, abychom byli . . .

logo-1.png

Obnovitelné zdroje jsou v poslední době čím dál tím větším tématem, a to nejenom z důvodu, že klimatická změna se stává stále urgentnějším . . .

logo-1.png

 Představujeme novou konzervativní dluhopisovou strategii se střednědobým až dlouhodobým investičním horizontem s názvem Guardian. 

E15.png

Je stále dobré mít na paměti, že bitcoin a kryptoměny obecně by měly mít u retailového investora, který se snaží budovat . . .

logo-NewsGates-Vector.png

Imperium Finance nyní nabízí investice do českých dluhopisů se státem garantovaným výnosem nad úroveň inflace s fixací na 3 až 35 let.

logo-1.png

Reaguje tak na současnou situaci a zajišťuje relativně vysoké výnosy s minimem podstupového rizika. Potenciál preferovaného scénáře je výnos 40 až 55 % za 2 až 3 roky.

logo-NewsGates-Vector.png

Společnost Imperium Finance upozorňuje, že tento sektor je aktuálně velmi malý a je zde proto potenciál zněkolikanásobit investice v příštích letech . . .

logo-NewsGates-Vector.png

Společnost Imperium Finance identifikovala tři největší investiční příležitosti pro aktuální období. Vybírala z dluhopisů, ETF (Exchange traded funds) a akcií.

logo-NewsGates-Vector.png

Aktuálně vidí velký potenciál v digitalizaci, vzestupu cestovního ruchu a 3D tisku. Jmenovitě jde o investice do dluhopisů Unifin, ETF společnosti Lyxor...

logo-1.png

Společnost Imperium Finance identifikovala tři největší investiční příležitosti pro nejbližší období. Vybírala z dluhopisů, ETF (Exchange traded funds) a akcií.

bottom of page