GTM-T53LRT4 window.lintrk('track', { conversion_id: 5189281 });
top of page
ZALOŽENÍ ÚČTU 

„Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“

–  Steve Jobs

IMPERIUM-FINANCE.png
IMPERIUM-FINANCE.png
JT banka

Ve spolupráci s J&T Bankou umožňujeme 100 % bezpečnost peněz, ke kterým má přístup pouze klient. Imperium Finance zajištuje všechny klíčové aspekty investice a informuje klienta o vývoji na světových burzách.

Postup založení účtu
1.
Založení tradingového účtu

Založení investičního účtu u společnosti J&T Banka, a.s., která je zároveň jedním z největších obchodníků s cennými papíry v České republice. Založení, vedení a zrušení účtu je zdarma.

2.
Rámcová smlouva

Pro založení účtu je třeba podepsat rámcové smlouvy schválené ČNB s J&T Banka, a.s. a také s Imperium Finance s.r.o. (viz dokumenty). Smlouvy můžeme podepsat osobně, nebo je lze vyřešit poštou.

3.
Přihlášení do internetové aplikace

Účet máte založený nejpozději následující den, kdy jsou smlouvy podepsány v sídle naší společnosti, anebo den poté, co nám dorazí zpět poštou. Následně Vám na e-mail dorazí přihlašovací údaje do internetové aplikace, kde získáte kompletní přehled nad všemi investicemi.

4.
Převod prostředků

Na účet si posíláte peníze ve zvolené měně (EUR, USD, CZK, GBP, CHF). Čísla účtů jednotlivých měn naleznete na úvodní straně komisionářské smlouvy. Jako variabilní symbol pro identifikaci platby slouží Vaše rodné číslo.

bottom of page