GTM-T53LRT4 window.lintrk('track', { conversion_id: 5189281 });
top of page

Lyxor STOXX Europe 600 Technology UCITS ETF

Proč investovat právě do tohoto sektoru?

STOXX Europe 600 Technology tvoří největší akcie technologického průmyslu v Evropě. Supersektory STOXX Europe 600, který zahrnuje 600 největších evropských akcií podle volné tržní kapitalizace. Představují největší evropské společnosti v každém z 18 supersektorů definovaných klasifikací ICB (Industry Classification Benchmark).​

  • ETF je zaměřeno zejména na evropské softwarové a čipařské společnosti

  • prošlo si korekcí o 37 % a nyní po dobrých číslech společností, které jsou v ETF obsaženy, začíná růst

Investiční cíle:

Lyxor STOXX Europe 600 Technology UCITS ETF - Acc je fond obchodovaný na burze vyhovující standardu UCITS, jehož cílem je sledovat srovnávací index STOXX Europe 600 Technology Net Return EUR.

Sektorové rozložení
Snímek obrazovky 2022-07-28 v 15.28.28.png
Geografické rozložení
Snímek obrazovky 2022-07-28 v 15.24.39.png

Cílové trhy

Dokumenty ke stažení

Kategorie klienta

Neprofesionální investor, Profesionální investor, Způsobilá protistrana

Znalosti a zkušenosti

Základní investor, Informovaný investor, Zkušený investor

Investiční horizont

<5 let

Investiční cíl

Růst

Schopnost nést ztráty

Ano

Tolerance rizika

6

Sdělení klíčových informací pro investora

Upozornění

Sdělení není návrhem Imperium Finance s.r.o., k uzavření smlouvy. S investičními nástroji je spojeno riziko kolísání aktuální hodnoty investované částky a není zaručena její návratnost. Výnosy jsou uváděny v hrubých hodnotách. Sdělení obsahuje informace o výkonnosti v minulosti, která není spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků. Pro získání čistých hodnot výnosů musí investor zohlednit poplatky účtované společností Imperium Finance dle platného ceníku a případné zdanění, které závisí na osobních poměrech investora a může se měnit. Imperium Finance upozorňuje investory s jinou domácí měnou, že výnosnost může v důsledku kolísání devizových kurzů stoupat nebo klesat. Sdělení má pouze informativní charakter, nenahrazuje statut fondu nebo sdělení klíčových informací (KIID). Imperium Finance upozorňuje, že v rámci sdělení nebyl zohledněn cílový trh – můžete se nacházet mimo cílový trh, či dokonce v negativním cílovém trhu uvedených investičních nástrojů.

bottom of page